Музикант-віртуоз Олександр Божик потрапив до Книги рекордів України.

8 December, 2012
Музикант-віртуоз Олександр Божик потрапив до Книги рекордів України.

      Скрипаль, шоумен, суперфіналіст шоу «Україна має  талант!» під час сольного львівського концерту «Чотири стихії» у суботу, 8 грудня, встановив світовий рекорд. 29 секунд Олександр Божик грав одночасно на чотирьох скрипках двома смичками! Такого до нього не робив ніхто не лише в Україні, а й у світі.

     Унікальний рекорд скрипаля офіційно зафіксували представники Книги рекордів України. Офіційним представником Національного проекту "Книга рекордів України" була КРИСЮК Ганна. Експертом виступиВ голова правління "САМІ" ПОРОДКО Андрій.

      "Особисто для мене велика честь бути експертом при встановлення такого рекорду. І я гордий, що у Львові є такі люди як Божик, що своїми вчинками прославляють Львів на всю Україну і на весь світ. " - ПОРОДКО Андрій голова правління "САМІ"

"Це – унікальний рекорд, до останнього не могла повірити, що заграти на чотирьох скрипках -  реально. Коли ж побачила цю гру на сцені, була вражена. Олександр – справжній талант, феномен, гордість України" - КРИСЮК Ганна представником Національного проекту "Книга рекордів України"

Божик2.jpg
Божик3.jpg
БОЖИК4.jpg
БОЖИК6jpg.jpg